MENU

Alles is leuk bij ons!

Geweldig dat we geen groep zijn maar een tof team. Waar we elkaar steeds inspireren en waardering voor elkaar hebben. Fantastisch dat iedereen zich open en eerlijk durft uit te spreken. Cool toch dat we exact van elkaar weten wie welke kennis heeft? Helemaal top ook dat onze directie deze richting gekozen heeft en ook […]
Door: Agile Business Builders op 8 juli 2018.
Lezen in: 2 minuten.

Geweldig dat we geen groep zijn maar een tof team. Waar we elkaar steeds inspireren en waardering voor elkaar hebben. Fantastisch dat iedereen zich open en eerlijk durft uit te spreken. Cool toch dat we exact van elkaar weten wie welke kennis heeft? Helemaal top ook dat onze directie deze richting gekozen heeft en ook echt ondersteund. Super dat elke afdeling zo goed met elkaar samenwerkt en precies elkaars doelen kent. Ongelofelijk toch dat we nooit meer de verkeerde vragen aan iemand stellen?

 

Het is een groot feest bij ons!

Hoe fijn is het om succesvol te zijn en die dingen op te leveren waar klanten blij van worden. Dat je ’s avonds met een lach op je gezicht weer naar huis toe gaat. Wel een beetje later, omdat er een kroonkurk van de champagnefles de lucht in schoot. Om de resultaten van het te vroeg opgeleverde project samen te vieren. Proost!

Waarom is het bij ons zo leuk?

Omdat het team een enorme energieboost gekregen heeft. Wij kijken naar de mensen die dat mooie team vormen. Dat is het allerbelangrijkste. We hebben een cultuur ontwikkeld waarin het heel gewoon is om vrijuit te kunnen spreken. Omdat daar juist vooruitgang en ontwikkeling vandaan komt. Aangeleerde patronen kennen wij niet. Omdat we namelijk elke dag leren en vooruitgaan. Dat is onze nieuwe mindset! Niet blijven steken, maar de wil om met z’n allen vooruit te blijven kijken en hogere doelen na te streven. Wij willen gewoon vooruitstrevend zijn en voorsprongen blijven creëren. Niets leuker dan dat!

Hoe wij het leuk houden?

We zijn bewust van elkaars kwaliteiten. Daardoor kunnen we elkaar prima aanvullen. Sterker nog, we weten precies waar we elkaar voor nodig hebben, waardoor de expertise van elk teamlid zijn waarde bewijst. Als we ergens verbeteringen zien dan pakken we zelf onze verantwoordelijkheid. Allemaal anders zijn, maakt ons team tot een topteam! Net zoals in topsport. Een spits ook niet laten keepen of andersom. We waarderen elkaar en gaan samen voor de winst van het totaal.

Herkenbaar?

Of kun je wel wat meer teamdynamiek gebruiken? Mogelijk dat je een onderbuikgevoel hebt dat dit bovenstaand geschetste beeld niet helemaal de realiteit bij is. Dat het anders moet weet je al lang, maar je weet niet hoe. Of dat het sneller moet, omdat er een deadline in gevaar komt. Het positieve nieuws is:

Het is leuk om het leuker te maken!

Zin in altijd leuk?

Ik heb voor Agile teams een booster ontwikkeld waarmee teams zelfs de ‘olifant in de kamer’ leren benoemen doordat zij nu echt eigenaarschap nemen op alles wat zij observeren.

Nieuwsgierig wat die energiebooster is?

Houd onze website de komende tijd goed in de gaten of bel!

 

Geweldig dat we geen groep zijn maar een tof team. Waar we elkaar steeds inspireren en waardering voor elkaar hebben. Fantastisch dat iedereen zich open en eerlijk durft uit te spreken. Cool toch dat we exact van elkaar weten wie welke kennis heeft? Helemaal top ook dat onze directie deze richting gekozen heeft en ook echt ondersteund. Super dat elke afdeling zo goed met elkaar samenwerkt en precies elkaars doelen kent. Ongelofelijk toch dat we nooit meer de verkeerde vragen aan iemand stellen?

 

Het is een groot feest bij ons!

Hoe fijn is het om succesvol te zijn en die dingen op te leveren waar klanten blij van worden. Dat je ’s avonds met een lach op je gezicht weer naar huis toe gaat. Wel een beetje later, omdat er een kroonkurk van de champagnefles de lucht in schoot. Om de resultaten van het te vroeg opgeleverde project samen te vieren. Proost!

Waarom is het bij ons zo leuk?

Omdat het team een enorme energieboost gekregen heeft. Wij kijken naar de mensen die dat mooie team vormen. Dat is het allerbelangrijkste. We hebben een cultuur ontwikkeld waarin het heel gewoon is om vrijuit te kunnen spreken. Omdat daar juist vooruitgang en ontwikkeling vandaan komt. Aangeleerde patronen kennen wij niet. Omdat we namelijk elke dag leren en vooruitgaan. Dat is onze nieuwe mindset! Niet blijven steken, maar de wil om met z’n allen vooruit te blijven kijken en hogere doelen na te streven. Wij willen gewoon vooruitstrevend zijn en voorsprongen blijven creëren. Niets leuker dan dat!

Hoe wij het leuk houden?

We zijn bewust van elkaars kwaliteiten. Daardoor kunnen we elkaar prima aanvullen. Sterker nog, we weten precies waar we elkaar voor nodig hebben, waardoor de expertise van elk teamlid zijn waarde bewijst. Als we ergens verbeteringen zien dan pakken we zelf onze verantwoordelijkheid. Allemaal anders zijn, maakt ons team tot een topteam! Net zoals in topsport. Een spits ook niet laten keepen of andersom. We waarderen elkaar en gaan samen voor de winst van het totaal.

Herkenbaar?

Of kun je wel wat meer teamdynamiek gebruiken? Mogelijk dat je een onderbuikgevoel hebt dat dit bovenstaand geschetste beeld niet helemaal de realiteit bij is. Dat het anders moet weet je al lang, maar je weet niet hoe. Of dat het sneller moet, omdat er een deadline in gevaar komt. Het positieve nieuws is:

Het is leuk om het leuker te maken!

Zin in altijd leuk?

Ik heb voor Agile teams een booster ontwikkeld waarmee teams zelfs de ‘olifant in de kamer’ leren benoemen doordat zij nu echt eigenaarschap nemen op alles wat zij observeren.

Nieuwsgierig wat die energiebooster is?

Houd onze website de komende tijd goed in de gaten of bel!

 

Door Agile Business Builders

Maandelijks inspirerende tips en informatie ontvangen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang iedere maand inspirerende tips en handige informatie.
Nieuwsbrief Footer

Lagant partners

Het is onze missie om klanten te helpen hun veranderambities waar te maken.

Stationsplein 26
3818 LE Amersfoort

Onze locatie in Amersfoort ligt pal tegenover de hoofdingang van het NS-station en is dus eenvoudig per openbaar vervoer bereikbaar.
Kom je met de auto, dan kun je het beste parkeren in de Q-Park P+R Barchman Wuytierslaan op circa 5 minuten loopafstand van ons kantoor.

[email protected]+31 (0)41 322 4106
8.8
 168 beoordelingen
Van AetsveldSLIM-subsidieregelingVerandergidsIPMA CompactPRINCE2 Compact
Deze website draait op 100% duurzame energie, gewonnen uit kooldioxidevrije en milieuvriendelijke waterkracht.
© 1991-2024 Lagant | Alle rechten voorbehouden |